• Hodinky Apple Watch HERMÉS Noir Leather Single Tour - Silver / Black kožený pásek (38mm ) EU
EU - distribuce pocházející z okolních států se zárukou 12 měsíců. Servis na modely Apple Watch EU je přes dodavatele zboží.

Apple Watch HERMÉS Noir Leather
Nehledejte už žádné kompromisy. Mistr mezi hodinkami konečně dorazil. Apple Watch bezesporu patří ke špičce mezi chytrými hodinkami. Apple Watch jsou vyrobeny z vysoce leštěné nerezové slitiny, která je mimořádně odolná vůči korozi. Povrch hodinek odolá lépe nečistotám než kdy dříve. Mezi hlavní přednosti Apple Watch patří odolné safírové sklo na Retina displeji, které ochrání Vašeho miláčka před poškrábáním (výrobce nedodal úplnou specifikaci produktu).

Návod a tipy najdete zde :
http://www.muj-ipad.cz/apple-watch-tipy-a-triky

Nádherný kus technologie
Mezi přednosti hodinek musíme na prvním místě jmenovat nádherný RETINA displej s funkcí "force touch", který zaujme úžasným podáním barev a přesností. Stačí Apple Watch spárovat s iPhone telefonem pomocí Bluetooth 4.0 a užívat si rychlost i komfort komunikace. Hodinky se můžou pochlubit až 18 hodinovou výdrží, během které vás při příchozím hovoru nebo SMS jemně upozorní vibrací na zápěstí, abyste nikoho nerušili a žádné sdělení zároveň neuniklo. Mezi další funkce patří krokoměr, měřič srdečního tepu, stopky, minutka a další.

Chytrý fitness trenér
Apple Watch jsou připravené na celý Váš den. Nejsou jen moderními hodinkami, protože vám pomáhají i s motivací k pohybu jako sportovní asistent. V reálném čase měří vaše výkony v různých disciplínách, máte proto vždy dokonalý přehled o své kondici a jejím zlepšování. Tyto informace můžete následně zpracovat a nechat si hodinkami navrhnout individuální celodenní tréninkový plán.

Design pro každého
Apple nabízí 3 modelové řady svých hodinek. Základní model nesoucí označení Apple Watch je vyroben z nerezové oceli. Můžete si ho doplnit pásky ze široké nabídky, aby co nejlépe vyjádřily vaši osobnost. Pro všechny sportovní nadšence je připravena řada Apple Watch Sport ze speciální slitiny hliníku. Verze Sport má odolnější sklíčko a barevné, trvanlivé náramky. Apple samozřejmě nezapomněl i na ty nejnáročnější, co chtějí na své ruce nosit opravdu luxusní hodinky. Modelová řada Apple Watch Edition je pak vyrobena z 18-karátového zlata. Samozřejmostí je i bohatá nabídka kožených pásků. Apple Vám umožňuje vybrat si i podle velikosti: pánové se patrně přikloní k velikosti ciferníku 42mm, dámy zřejmě budou preferovat menší, 38mm variantu.

Materiál hodinek: Nerezová ocel
Materiál displej: Safír (Sapphire Crystal)
Druh pásku: Simple Tour

Operační systém:
iOS 8.2 a novější
Kompatibilita:
iPhone 5
iPhone 5C
iPhone 5S
iPhone 6
iPhone 6 Plus
iPhone 6S
iPhone 6S Plus
a novější


Technické parametry:

Bezdrátové rozhraní
Bluetooth Ano
Wi-Fi Ano

Hodinky
Barva ciferníku Stříbrná
Barva pásku Černá
Dotykový displej Ano
Podpora systému Android Ne
Podpora systému iOS Ano
Podpora systému Windows Ne
Reproduktor a mikrofon Ano
Tvar ciferníku Hranatý

Rozměry
Hloubka (mm) 10,5
Šířka (mm) 33,3
Výška (mm) 38,6

Akční nabídka
Akce Produkt a dárek

Značka
Značka Apple

Model
Model 38mm, Noir, Single Tour, Watch

Řada
Řada Watch

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze

Hodinky Apple Watch HERMÉS Noir Leather Single Tour - Silver / Black kožený pásek (38mm ) EU

  • Výrobce: APPLE
  • Kód výrobku: MLCP2
  • Dostupnost: Nedostupné
  • 50 846 Kč

  • Cena bez DPH: 42 021 Kč